Kontakta oss 

 
Vill du komma i kontakt med oss? 
Telefon: +46 (0)470 70 76 90
 
Vet du vem du söker? Kontakta oss så återkommer vi till dig så fort vi kan.
 

 

Annika Hilding
Administrativ spindel-i-nätet. Småländsk trebarnsmor med träningsambitioner. Lyssnar på RixFm men varierar med Gold. Sköter ekonomi och personaladministration. 

   
0470 - 70 76 90
   
annika.hilding@milltech.se      
 

Sören Schjölin

Gammeldansk, ägare, VD, Säljare. Bor i villa med Tiger men även med en riktigt stor vovve som lyssnar till Grogg. Lyssnar på Eagles och läser Tom Clancy. Med på driftsättningar, kör utbildning och fixar med operatörsplatsen.

0470 - 70 76 91

soren.schjolin@milltech.se

Morgan Johansson

Projektledare, ägare. Bor tillsammans med chilenska Pia o Mandys. Gammal HD byggare utan gängtillhörighet. Vattensportar gärna. Systemerar, programmerar och driftsätter.

0470 - 70 76 92

morgan.johansson@milltech.se
 

Klasse Friman

Projektledare, ägare. Bor tillsammans med tjejligan i villa som nu utökats med en liten tjejvovve. Hemmafixare som diggar hårdrock. Systemerar, programmerar och driftsätter.

0470 - 70 76 95

klasse.friman@milltech.se 

 

 

Jörgen Kjellsson 

Köper in, bygger och fixa i verkstaden. Tycker om att filma och spelar gärna trummor och fixa ljud på fritiden, spring i fötterna ibland.

0470-34 94 10

jorgen.kjellsson@milltech.se
 

Mattias Fransson

Elkonstruktör med ett stort motorintresse, skruvar med fordon från förr och åker veteranmoppe och elcykel. Konstruerar, bygger och driftsätter ställverk och säkerhetssystem.

0470 - 70 76 98
mattias.fransson@milltech.se

Petter Ekstam

Gillar snowboard, wakeboard och även datorspel
0470-34 94 11

petter.ekstam@milltech.se

 

Victor Gustafsson 

Milltech's danskung nummer ett, diplomerad inom riverdance 

och Milltechmästare i pingis!

0470-34 94 13 

 

victor.gustafsson@milltech.se 


 

Fredrik Knutsson 

Stor fans till Växjö Lakers och procenthaltiga drycker.
0470-34 94 12
 
fredrik.knutsson@milltech.se

Växeln


Backup när ingen vill svara. Senaste tillskottet i Milltech familjen. Diggar “Växeln Hallå” med Janne Lucas, Läser helst telefonböcker. Nattkopplas ibland!


0470-70 76 90
 
 
 








 

 

 

 
Illervägen 5, 352 45 i Växjö Tfn: 0470 - 707 690  
laddar